Девојче, кое има тешки изгореници, доби перика направена од косата на мајка си и не можеше да си ја сокрие среќата.
Во видеото објавено на TikTok, малата Емили го добива прекрасниот подарок.

„Знаеш ли што е ова? Се сеќаваш кога побара перика од косата на мама? Ова е твојата перика од косата на мама“ – ѝ вели мајката на Емили пред да ѝ ја стави периката на главата.
Емили ја изгуби косата и се здоби со тешки изгореници на главата и телото по експлозија на туба за гориво кога имала само една година.

@philmyers08

#wigs #burnsurvivor #fyp shot out to caring and comfort and savy wigs.

♬ original sound – Belinda

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK