Поп-иконата Мадона (64) наводно оживеала со Наркан пред минатиот месец да биде примена на интезивна нега, пишува „RadarOnline“.

Според новиот извештај на порталот, кога била најдена пејачката во бесознание во својот дом на 24 јуни, тие кои го пронашле „безживотното тело“ наводно и дале инекција Наркана.

Овој лек најчесто се користи за брзо уништување на наркотиците во итна ситуација. Меѓутоа, тие наведуваат дка Наркан е користен во борбата против септичкиот шок, а не за употреба на дрога.
Според порталот, нема докази кои укажуваат на тоа дека поп-ѕвездата се предозирала.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK