Симба е прекрасен мачор кој обожава да оди на прошетки со својата сопственичка. Но, постои еден проблем. Тој одбивал да си оди дома, а тоа го искажувал на еден прилично драматичен начин.

Сопственичката во видеото нагласила дека мачорот „протестирал“ кога ќе му кажеле дека е време за одење дома и додала дека се однесувал како „разгалено дете“.

@alejandrafjordan

My daughter visitig from college ready to put an end to Simba’s tantrums…#cat #catsoftiktok #simba #fyp

♬ original sound – Alejandra-RN

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK