Жестока расправија за седиште во авион на „Рајанер“ заврши со тепачка.
Авионот требало да летa од Малта до Станстед кога двајца патници се скарале а потоа и се степале.

Според сведоци, тепачката избила откако еден човек одбил да го пушти другиот да помине до своето седиште покрај прозорецот.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK