Наташа Беквалац со своите објави кога и да позира во бикини предизвикува хаос на социјалните мрежи.
Истото се случи и овој пат кога една од најзгодните пејачки на естрадата се соблече и ги распамети момците уште рано утрово.

Таа позираше пред огледало во розов костим за капење во кои гледаа речиси и мажите и жените.

Наташа Беквалац во бикини изгледа како „милион“ долари!

Во една прилика Беквалац открила дека како и сите жени мака мачи со вишокот на колограмите.
-Не јадам веќе леб, компир, соја, грав, боранија, тестенини, грашак, оризгрицки, слатки и сокови. Со недели јадев само овошје. Така успеав да го отстранам вишокот на килограмите за кратко време, изјавила во една прилика Беквалац.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK