Многу сензуално.
Ванда Нара е позната како една од најпредизвикувачките жени во светот на спортските следбеници и уште еднаш не ги разочара следбениците.

Имено, поранешната партнерка на Макси Лопез и сегашна Маура Икарди на својот Инстаграм објави многу провокативно видео.

Можеме да ја видиме во костим за капење, но уште поинтересна од нејзината облека е нејзината поза.

Ванда научила да ги предизвикува мажите еднаш и никогаш не заборавила.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK