Актерката Меган Фокс, која во последните месеци крева прашина каде и да се појави, или поради обвинувањата дека ги принудува своите синови да се облекуваат како девојки или поради турбулентната врска со Машин Ган Кели, стана тема на светотските медиуми поради една слика.

Меган осум години го носеше ж името на нејзиниот поранешен сопруг „Брајан“ истетовирано на препоните, кои сега одлучи да ги покрие со цвеќиња.

Се појави слика на Меган Фокс без гаќи: За да го направи поранешното момче љубоморно го направила ова! Мажите полудеа (ФОТО)

Нејзиниот уметник за тетоважи завршил одлична работа – нема ни знак ни глас од поранешниот, но затоа сите на интернет сега можат да видат како изгледа поранешната ѕвезда на „Трансформерс“ кога ќе се соблече.

„Ви благодариме што ни верувавт Меган Фокс“, напиша тату-мајсторот Џеси, а потоа, на големо задоволство на неговите следбеници, ја објави оваа слика.

Меган Фокс беше во брак со поранешната ѕвезда на „Беверли Хилс“ девет години и има три деца со Брајан Остин Грин.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK