Наташа Беквалац важи за една од најубавите жени од нашите простори.

Иако влезе во петтата деценија, нејзината одлична форма никој не може да ја оспори.

Своите следбеници на социјалните мрежи редовно ги „чести“ со разголени фотографии, а токму таква објави пред некој ден.

Убавата Наташа не носеше ништо друго освен костим за капење, а веруваме дека со својата предизвикувачка поза ја разгоре фантазијата на многумина.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK