Пејачката Анастасија Ражнатовиќ обожува да експериментира со својот изглед и фризура.
Имено, таа истото го направи и овој пат веднаш штом се врати од одморот на кој беше со момчето Немања Гудељ.

Пејачката веднаш ја сподели промената со своите следбеници на Инстаграм.

Анастасија се врати во Белград и веднаш го промени имиџот 

Нејзината промена наиде на позитивни коментари со оглед на тоа дека е мајстор за трансформација на својот изглед.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK