Анабела Атијас две години ја носи титулата најубава баба на јавната сцена, но ако се суди по нејзината младост и топ форма, може да застане на линија со многу помлади колешки.

Благодарение на добрата генетика, која ја поддржа со здрав начин на живот и тренинзи, пејачката редовно добива комплименти за својот изглед, а сега го покажа своето затегнато тело во бикини.
Имено, таа моментално е на одмор во Грција каде објави дека позира во розови бикини кои одлично и прилегаат, а сите го забележаа нејзиниот затегнат стомак на кој се гледаат стомачните.
„Ах, секоја чест“, „Каква риба“, „Браво за формата“, се само дел од коментарите под оваа објава.

ЗАТЕГНАТ СТОМАК НА КОЈ СЕ ГЛЕДААТ СТОМАЧНИТЕ – Еве зошто Анабела е најзгодната баба на естрадата

Анабела неодамна за Гранд проговори за своите навики и линијата на која многумина и позавидуваат.
-Има моменти кога се здебелувам, има денови кога внимавам и ја доведувам линијата до точка каде што сум задоволна, никогаш не сум се стремела кон совршенство, бидејќи не сум тип кој е роб на нешто, уживам во храна и не можев да се откажам од ништо, па мислам дека генерално им е тешко на девојките со мене, но и мене не ми е лесно, ќе речат: „Види, оваа жена полуде, а има ќерка, бабата полуде“, и тоа ми е кул, затоа што тоа значи дека се нервираат што се држам толку добро.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK