Пејачот Милан Топаловиќ Топалко синоќа, како и многумина низ Србија, беше сведок на неверојатно невреме и за малку ќе станеше жртва. Кај Топалко, паднало дрво покрај автомобилот и за малку ќе го уништило возилото.

Пејачот откри дека неговиот автомобил останал во добра состојба и покрај тоа што го паркирал под дрво, а потоа покажал дека околу бесната машина има дрвја.

Топалко едвај извече жива глава – невремето го уништи дворот на пејачот ,а покажа и во каква состојба е неговиот автомобил

– Сите гранки паднаа покрај , фала богу – напиша Топалко на социјалната мрежа Инстаграм.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK