Балканската ѕвезда Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ летните денови ги поминуваат на својата јахта чија вредност е дури 6 милиони евра.

Имено пејачката како и сите нејзини колешки има работно лето, а во слободното време ужива на својата јахта заедно со сопругот, а постојано имаат и гости кои ги честат храна и добро вино.

Екипата на српски „Телеграф“ овој пат ја улови пејачката сосема сама додека уживаше на својата јахта.
Брена се сончала на палубата од луксузното здание, а во еден момент таа станала и се видело дека е облечена во зебрест костим за капење, додека на главата имала шешир за да се заштити од сонцето кое особено овие денови буквално гори.

ГРМИ НА 62 ГОДИНИ ВО СЕКСИ БИКИНИ – Брена уловена како се сонча на својата јахта вредна 6 милиони евра, особено на папараците не се надеваше! 

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK