Ени Најт, која се смета за „најактивната жена во Австралија во интимните врски“, ги откри чудните барања што ги добива од своите обожаватели. За само 12 месеци спиела со 300 мажи! Таа објасни дека имала неколку бизарни ситуации кои никогаш нема да може да ги заборави. Еден од нив чита есеј и се преправа дека е маж. Инаку, Ени има само 26 години.

ДАЛИ Е ОВА МОЖНО? ЖЕШКА плавуша призна дека СПИЕЛА СО 300 МАЖИ, И ДОДАДЕ…

„Ми беше даден есеј од три страници како сценарио, напишан со редови што требаше да ги прочитам. Веројатно ми требаа три часа да снимам бидејќи беше многу детално. Сценариото беше за тоа дека сум сопруга на најдобриот пријател на овој човек и доаѓаше кај мене да ми помогне со нешто, а мојот најдобар пријател беше излезен и јас навистина го посакував“, рече таа.

Ени, ѕвездата на OnlyFans, рече дека „не му судела“ на мажот затоа што сакал таа да ја одглуми неговата специфична фантазија, но рече дека морала да ја одбие бидејќи сценариото е премногу детално. „Не сум толку добра за актерка“, рече таа откако откри дека мажот и понудил 500 долари за да го направи тоа.

Имала уште едно бизарно барање. „Само морав да снимам видео како се будам, преправајќи се дека сум маж кој штотуку се разбудил во женско тело“, објаснила таа. Ени оваа недела гостуваше во шоуто „Кајл и Џеки О“, каде се пофали дека спиела со 300 мажи и жени во текот на една година. „Имам намера да пробам што било“, рече таа. Таа призна дека спиела со пет различни мажи во еден ден, објаснувајќи дека наоѓа мажи на апликациите и има список на „редовни“ за интимност.

“Се чувствувам силно потоа. Интимноста ме прави да се чувствувам добро. Целта е да се чувствувате добро”, рече таа.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK