Познатата македонска инфлуенсерка мами воздишки во своите омилени костими за капење
Познатата инфлуенсерка Агнеса Органџиева реши да ги спакува куферите и замина неколку дена на заслужен одмор.

Шармантната Македонка покажа како ужива во погледот на морето, а фотографиите што ги објави на својот профил на социјалните мрежи никого не оставија рамнодушен

Изгледа како милион долари – Органџиева ги покажа стомачните, овој детаљ сите го забележаа 

Имено, познатата русокоса на Инстаграм сподели неколку снимки на кои е во костим за капење и веднаш предизвика бура.
Таа уште еднаш покажа колку води сметка за својот физики изглед, а коментарите велат дека никогаш не изгледала подобро

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK