Еве како изгледа пејачката по породувањето, фановите воодушевени од новите фотографии
Никогаш не изгледала поубаво

Пејачката се породи пред три недели, а сега покажа како изгледа и ги изненади своите бројни фанови на социјалните мрежи
Познатата македонска пејачка Антониа Гиговска неодамна се оствари во улога на мајка. Пејачката се породи во јули и на овој свет донесе машко дете на кое таа и нејзиниот партнер му го дадоа името Киан.

Гиговска ужива во својата нова улога во животот, за што зборуваат и нејзините последни објави на социјалните мрежи.

Познатата македонска пејачка во бикини, три недели по породувањето – младата мама блеска од среќа

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK