Маж од Бразил се здобил со тешки повреди откако справа за вежбање во теретаната му паднала на вратот. Камерата го снимила вознемирувачкиот момент, а медиумите пренеле дека шансата повторно да прооди е само 1%.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK