Урнебесно видео се појави на ТикТок кое настанало за време на породување, а она што е интересно е тоа што по ова видео во коментари со слични ситуации се јавиле стотици и стотици татковци.

Имено ново печената мајка Кориан Џонсонс објавила видео кое настанало во породилната сала додека таа се породувала, а во описот на видеото стои дека нејзиниот сопруг се трудел, но не издржал.
Урнебесното видео ги насмеа сите, а во коментарите се јавија голем број на татковци со слични доживеани ситуации.

-И мојот сопруг буквално се онесвести кога во болница ми даваа епидурална анестезија, напиша една од мајките.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK