Пејачката и овој пат никого не остави рамнодушен
Познатата фолк-пејачка Сузана Гавазова овој викенд пееше на една свадба и за оваа пригода дојде во посебно издание.

Таа носеше тесен розов фустан со кој ги истакна своите атрибути, посебно заради длабокиот шлиц и големите прорези.

Тесниот фустан во горниот дел имаше голем прорез кој го стави стомакот на пејачката во преден план, додека длабокиот шлиц ги истакнаа нејзините нозе на кои носеше екстремно високи штикли.
Во прашање е фустан со кој пејачката ги украде сите погледи на прославата и кој секоја девојка би го посакала во својот плакар.

Она што посебно дојде до израз беше виткото тело на пејачката, посебно кога таа понесена од музиката, заигра пред гостите.
Секако дека за ова свое издание Гавазова си доби и голем бакшиш, но и нови фанови кои беа воодушевени од она што го направи.

Како Сузана Гавазова изгледаше во ова свое Барби издание и зошто се уште важи за една од најубаво облечените дами меѓу нашите најпознати фолк-пејачки, погледнете во продолжение….

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK