На „Тик ток“ деновиве кружи видео од бизарен тренд со мајки и деца. Во прашање е компилација на видеа во кои мајките ги кршат јајцата од главите на нивните деца, а потоа подготвуваат доручек.

За разлика од некои од децата на мајките им е забавно и се смејат.

The latest TikTok trend is just hurting your child?pic.twitter.com/ageUfMAHqt

— Dexerto (@Dexerto) August 17, 2023

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK