Пејачката Анастасија Ражнатовиќ објави дека се омажила.

Таа веќе подолго време е во врска со фудбалерот Немања Гудељ, со кој се сврши пред неколку недели.
Анастасија објави фотографија на која се држат за рака, а на прстите имаат бурми.

-Господин и госпоѓа Гудељ, напиша Анастасија на Инстаграм.

Се омажи Анастасија Ражнатовиќ

Дел од српските медиуми јавуваат дека тие се венчале во манастирот Ражиновац во присуство на најблиското семејство и кумовите.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK