Поп ѕвездата Наташа Беквалац повторно изненадува со својот стајлинг, а сега ги остави без зборови своите следбеници.

Имено, Беквалчева позираше на скалите од хотел, во црн фустан со отвор на стомакот и длабок шлиц, а на нејзиниот изглед никој не остана имун.

Може ли да поминам? – ги праша пејачката своите следбеници.

„Ох, убава си“, „доминираш“, „божествена“, беа само дел од коментарите.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK