Пејачката Цеца Ражнатовиќ вчера одржа концерт во Сомбор, а карта повеќе се бараше и додека траеше концертот иако тој беше распродаден за рекордно време.

Пејачката на настапот беше изненадена од доаѓањето на снаата Богдана Ражнатовиќ со внукот на пејачката Жељко, а друштво им правеше и другата баба Даниела Родиќ.
Кога Цеца излегувала на настапот ги видела нив и позитивно се изненадила.

ЦЕЦА СЕ ФРАПИРАШЕ КОГА ВИДЕ КОЈ Ѝ ДОЈДЕ НА НАСТАП – откако мислеше дека видела сè, од бината ја виде големата НБА ѕвезда

Таа не ја симнуваше насмевката од лицето, а пресреќен беше и внукот кој на исто место ги имаше двете баби.
Откако Цеца се поздравила со снаата и внукот и сваќата се качи на бина и го започна настапот со својот хит „Белград“.

На настапот беше и кошаркарот Никола Јокиќ со сопругата и пријателите.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK