Поранешната зајачица на Плејбој ја откри реалноста на животот зад ѕидовите на злогласниот замок и нејзиниот брак со Хју Хефнер.

„ЗЕМАШЕ ТОЛКУ МНОГУ ВИАГРА ШТО ОГЛУВЕ“: Вдовицата откри перверзни гадости ОД спалната соба

Кристал Хефнер, која живее на Хаваи, беше трета сопруга на основачот на Плејбој и остана вдовица во 2017 година кога Хефнер почина на 91-годишна возраст. Во новите мемоари, поранешното зајаче има детали за „интимноста од нивната спална соба“, неговата опсесија да има „бушава кукла“ и неговиот полициски час во 18 часот.

37-годишната девојка беше во светот на Плејбој една деценија, од кои половина беше како сопруга на Хефнер. Нејзината книга „Кажи само убави работи“ е именувана по упатствата на Хефнер дека ја оставил на смртна постела.

Иако таа призна за Mail Online дека „сè уште е лојална на Хеф до одреден степен“, мемоарите ветуваат дека ќе откријат пореален приказ на шефот на Плејбој. Некои од нив се диктат на Хефнер во врска со изгледот на неговата сопруга, кој се движеше од точната нијанса на лакот што таа треба да ја носи до хигиената на забите.

Тие беа нужно кристално розови, бледи, јасни нокти и мат никогаш не беше опција. За нежно да ја потсети жената да слика, тој едноставно ја тапкаше по главата.

Кристал се присети на своето старо тело на Плејбој велејќи дека нејзините гради мора да биле преголеми.

Изгледав како надуена секс кукла од Кина. Моите импланти беа само реквизити, се чувствуваа како да носам костим.

Сега изгледа многу поприродно, а ги исфрли и имплантите и ја обои косата руса. Кристал, исто така, редовно излегува без шминка и боса кога ужива во својот живот на Хаваи.

Таа се сеќава дека кога престојувале во замокот, се очекувало сите зајачиња да ги следат правилата на Хефнер. Ова вклучуваше полициски час во 18 часот за Кристал да биде дома со Хефнер за да му служи вечера.

Основачот на Плејбој секогаш јадел пилешка супа со крем сирење и крекери додека ги гледал своите омилени филмови. После тоа, Кристал и нејзиниот сопруг се вклучуваа во групна сеск сеанса која таа ја нарече „срамна“.

Беше непријатно. Не знам ни колку луѓе имаше во нашата спална соба, но – многу. Беше прилично болно – „Ох, тебе ти е редот“. Никој навистина не сакаше да биде таму, но мислам дека во умот на Хеф тој сè уште мислеше дека има 40, и тие ноќи ја зацврстија таа идеја.

Неделите беа посебни во вилата на Плејбој, бидејќи имаше редовни „неделни забави“ каде доаѓаа нови жени. Според Кристал, овие денови Хефнер бил на толку многу вијагра што станал глув на едното уво.

Хеф секогаш велеше дека повеќе би сакал да биде глув и да може да има секс. Чудно, рече таа.

Откако стана негова сопруга во 2012 година, Кристал веруваше дека нивната врска ќе биде поинтимна и поприватна.

Имаше дел од мене кој секогаш мислеше дека ако ова е вистинска љубов, нема да има други жени во спалната соба. Се помирив со тоа обидувајќи се да верувам дека Хеф ме сака на свој начин.

Кристал го запознала својот иден сопруг кога таа имала 21 година, а тој 81. Таа очајно се надевала дека ќе најде семејство кое не е „скршено“ и каде таа припаѓа.

Студентка по психологија од Сан Диего не можела да поверува кога добила билет за една од злогласните забави на Хефнер по повод Ноќта на вештерките. На годишниот настан беа поканети многу ѕвезди – Леонардо ди Каприо, Памела Андерсон и Бред Пит.

Таа се преселила во замокот веднаш после тоа. Сепак, вдовицата на Хефнер откри дека нивната прва заедничка ноќ била „невообичаена“.

Што сакаш, што и да мислиш, или како сакаш да помине ноќта, воопшто не помина. Да имав ќерка, никогаш не би и дозволила да направи вакво нешто.Сè што можам да кажам е дека ако сте имале среќно, совршено, вљубено детство, обично не завршувате со некој кој веќе имал 60 години кога сте се родиле. Гледам назад и жалам за таа девојка.

И покрај тоа, Кристал одбива да се срами од нејзините одлуки или да живее со жалење.

Кога вашето семејство е скршено, се чувствувате како да не припаѓате никаде. Зависите од љубезноста на другите и изгледате понизно за да бидете прифатени. Немаш моќ. Така го запознав Хеф. На почетокот замокот се чувствуваше како рај, но не беше.Но, тогаш или се прилагодуваш или заминуваш, а јас не се чувствував како да имам каде да одам или дека можам да направам нешто од себе.

Откако се преселила на Хаваи, Кристал ја напишала својата книга и почнала да гради понормален живот. Таа се врати на својата страст за психологија и вети дека ќе се врати на нејзиното моминско презиме и ќе стане д-р Кристал Харис.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK