Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ по свадбата, наскоро ќе се преселат во нов дом.

Бидејќи Гудељ кариерата ја гради во Севиља, а Анастасија не се одвојува од него се очекува по бракот да се преселат во нов луксузен дом кое ќе биде новото љубовно гнездо.

Немања купил куќа на приморјето во Шпанија, во која ќе го започнат заедничкиот живот.
Куќата е огромна, а Анастасија е пресреќна што таа ќе може да го уреди по нејзин вкус, пренесуваат српските медиуми.

За потсетување, парот стапи во таен брак и судбоносното „ДА“ го изговориле во манастирот Рајновац во близина на Белград.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK