Порталот ItemFix објави видео од несреќата што ја доживеал каскадерот од Ростов, Евгениј Чеботарев. Тој се обидел да прелета со Лада Нива од една на друга зграда, но работите не оделе според планот. Видеото е снимено во областа Северна Осетија.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK