Во групата Грција инфо, се споделува видео на кое се гледа бел џип Волво, како уништил пет шоп откако возачот наместо напред, тргнал назад.

Според тамошните членови, зад воланот стоела Белграѓанка, која наместо напред, тргнала назад и целосно ја уништила продавницата за миленици.
Во продавницата во моментот имало жена со две мали деца,но за среќа никој не е повреден. Причинета е само материјална штета.

Πευκοχώρι

Posted by Algert Gerti on Thursday, August 31, 2023

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK