Македонка која знае како да привлече внимание…
Мартина Милошевска Поцевска има 26 години и речиси 50.000 следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.

За атрактивната идна правничка која би можела да биде и најзгодната адвокатка меѓу адвокатките, летото се уште не е завршено.
Таа е поранешна манекенка од „Црнокрак“, а моментално ужива на одмор од каде објавува фотографии со кои ги „тресе“ социјалните мрежи.
Имено, Мартина и додека ужива на плажа не ги запоставува своите следбеници, па позирајќи во костим за капење, со кој покажа и премногу, оваа млада дама изгледа и повеќе од провокативно и секси, во што можете и сами да се уверите.

Исто така, ова не и е прв пат тоа да го прави…

Каде и да се појави, оваа млада мама го одзема здивот со своите раскошни облини и провокативен имиџ што го „фура“.
Посебно откако замина на заслужен одмор и ужива на плажа, од каде редовно се огласува на социјалните мрежи.

Но на нејзините фотографии ретко можеме да ја видиме во поинакви изданија од оние со кои им го одзема здивот на сите.

Впрочем така беше и сега кoга со свoите провокативни бикини направи вистински хаос и никого не остави рамнодушен.
Облечена во својот минијатурен модел, таа одвај задржа сé на свое место, но како што самата вели, тоа е и нејзината цел.

Имено, Мартина не крие дека сака да експериментира со модата и на тој начин да привлекува внимание, а нејзин идол е Меган Фокс.
„Сакам да сум поинаква, уникатна и различна. Не сакам да се облекувам како сите“, ни откри Мартина во една пригода.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK