Пред да влезе Јована откри тешка животна приказна.

Јована Бијеловиќ , членка на „Задруге 7 Елита“ пред да влезе на имотот во Шимановци, откри тешка животна приказна.. Како што рече, пораснала во дом за напуштени деца.

– Тоа е точно. Ова нема да биде прв пат да бидам во затворен простор со странци. На 13 години завршив во дом за напуштени деца. Таму бев година и пол и искрено ми беше многу поубаво отколку дома. Мајка ми го реши тоа затоа што не се согласував со домашните.

Како што вели, во реалното шоу влегла поради популарноста и парите.

– Ќе бидам искрена. Најмногу поради популарноста, но и кај мене финансиите играат важна улога. Запознав неколку учесници, досега бев многу пријатно изненадена од Теодора Радојичиќ – изјави пред да влезе Јована, која инаку е мајстор занаетчија.

– Запознав момче кое подоцна се покажа дека е насилник. Беше многу љубоморен и без причина што е најлошото. Еднаш се изнервира и физички ме нападна. Во таа прилика ми нанесе тешки физички повреди. Ме удри толку силно што ми пукна тапанчето, не бев ни свесена за тоа. Тој само продолжи и понатаму. Во еден момент успеав да и се јавам на мајка ми, која повика полиција. Да не ме спасеше тогаш, не знам што ќе се случеше со мене.

Инаку, на имотот во Шимановци влегоа дури 56 натпреварувачи – од измамена жена, до пејачка и работничка на пумпа, до политичар.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK