Пејачката Тања Савиќ неодамна ја потврди врската со единаесет години помладиот пилот Мухамед Бешиќ.
Од тој момент медиумите постојано пишуваат за нивната врска, а сега за прв пат се фатени заедно.

Поранешниот сопруг на пејачката, Душан Јованчевиќ, вложува максимални напори да го уништи нејзиното љубовно гнездо, но тие сепак уживаат заедни и доказ за тоа се папарацо фотографиите направени од екипата на емисијата Папарацо Лов.
Помладиот избраник на Савиќ не сака ни за момент да се одвои од својата сакана, па ја придружуваше на настап, а пред да излезе на сцената седна со неа и не ја симна насмевката од неговото лице.

Судејќи според овие блиски кадри, љубовта не може да се оспори.
Новиот партнер на Тања Савиќ (38), пилотот Мухамед Муки Бешиќ (27), исто како и пејачката зад себе има брак.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK