Случаен минувач сними жена како се тушира на бензиска пумпа во Каштела, во Далмација. Жената се истушира на местото означење за пумпање гуми, каде била поставена табла за воздух и вода.

Многумина коментираа бранејќи ја дека барем се снашла и важно е што нашла туш.
„Нема нешто што бензинските пумпи не го нудат. Хигиената е половина здравје. Добро е што не зела црево од супер 95. Туширање 3 евра“, се само некои од коментарите.

Strina se otuširala lagano na benzinskoj pumpi u Kaštelima

Posted by Dalmatinska generacija on Wednesday, September 6, 2023

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK