Ирина Шајк на модната недела во Лондон се појави со модрица под окото и ги загрижи сите свои фанови.

Познатата манекенка Ирина Шајк изминативе денови е во центарот на случувањата поради фотографиите кои сведочат дека се гледа со Том Брејди, меѓутоа, некои други извори тврдат дека оваа убавица се уште страда од Бредли Купер, со кој исто така има ќерка и се надева дека повторно ќе се смири.

Ирина Шајк на ревијата се појави со модрица под окото

Покрај љубовниот живот, внимание привлече и нејзиниот изглед кој за момент загрижи многумина.

Имено, Ирина на ревијата се појави со модрица под окото, но се покажа дека тоа е сценска шминка поради модниот бренд Mowalola.

Меѓу познатите личности кои беа во публика за време на ова шоу се и нејзиното поранешно момче Канје Вест со неговата нова девојка. Да потсетиме дека Ирина и Кање останаа во добри односи

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK