Изгледа по критиките кои ги доби за изгледот Ивана реши да ги „среди“ работите, а овој пат ги контактираше своите следбеници од теретана.

Необработените фотографии од нашата најпозната навивачка Ивана Кнол (30) кои се направени за време на нејзиниот одмор на плажа во Марбела, Шпанија, деновиве се проширија на социјалните мрежи и го обиколија светот, а многумина коментираа дека на овие немонтирани фотографии , облините на Ивана изгледаат поинаку отколку на фотографиите кои ги објавува на нејзиниот Инстаграм профил.

Изгледа по критиките кои ги доби за изгледот на Ивана, таа реши да ги „среди“ работите, а овој пат ги контактираше своите следбеници од теретаната каде пристигна во зелен кроп топ и црни танга, носејќи спортски чорапи и тениски чевли. . – Време е да го вратам мојот мрзелив задник во теретана – напиша Нол на Инстаграм Стори, кој го зеде пред машини и ленти за трчање.

17.септември.2023УДАРНО! Тежок пораз на Русија, на Бахмут му се заканува опсада! Украина ги ЗАЗЕДЕ „клучевите од градот“ и ТОЛЧИ на руските линии за снабдување!

Началникот на Генералштабот на претседателот на Украина Андриј Јермак на својот канал …

Инаку, Нол на Инстаграм ја следат повеќе од 3,3 милиони луѓе, а најголем дел од следбениците ги стекна за време на Светското првенство во Катар , кога нејзините фотографии во ретки изданија на обожаватели го обиколија светот.

По враќањето од Катар, Ивана не застана со атрактивни најави, по првенството замина во Мајами каде работеше на промоција на својата линија, а таму се дружеше со некои познати личности.

Таа се врати од Мајами за да ги поддржи Флемс во Лигата на нации, а потоа се упати на Ибица каде се дружеше со многу познати личности. Канадскиот диџеј Блондиш и младата фудбалска ѕвезда на Сити, Ерлинг Халанд (22) се само неколку од имињата. По Ибица, таа уживаше во Кан, а сега е во Миконос, Грција, каде продолжи да се дружи со многу познати личности. Претходно таа сподели фотографии на кои „запали“ ноќен клуб во друштво на пензионираниот кошаркар Шекил О’Нил (51).

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK