Американскиот рапер Канје Вест ги пофали облините на својата нова сопруга Бјанка Ценсори и објави нејзина фотографија на својот Инстаграм профил додека таа пробува нова бизарна облека пред да се појави во неа на модната недела во Лондон.

Овој пат 28-годишната архитектка се појави во боди кое ги истакнуваше најинтимните делови, во кое задницата и беше речиси гола, а на главата носеше украс од крзно од е и се гледаше главата. Извор близок до парот открил за Дејли Меил дека Канје одлично се забавувал додека ја снимала во вакво издание.
Инаку, ова не е прв пат Бјанка да се облекува чудно, напротив, во последните неколку недели не престанува да шокира со изборот на бизарни облеки, а така шеташе низ Италија и ги шокираше сите околу себе, толку многу што Италијанците побараа нејзино апсење или протерување од земјата.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK