Во овонеделната епизода од реалното шоу „The Kardashians“, Ким Кардашијан (42) призна колку е тешко да се биде самохрана мајка. Таа го пофали поранешното момче на нејзината сестра, за кое вели дека учествувал во родителството иако нејзината сестра и тој раскина.
Advertisement

– Беше со мене кога се разведов од Канје – изјавила Ким во епизодата мислејќи на Тристан.

Таа додала дека поранешното момче на нејзината сестра го однел нејзиниот син Сејнт на натпревар, а потоа на вечера додека татко му бил отсутен.

– Затоа секогаш ќе го бранам – рече Ким.

Фатил алигатор од 3 МЕТРИ Вистинскиот шок дошол кога ловецот ја отворил ВИЛИЦАТА: „Вакво нешто никогаш не сум видел“
Се обидел да избега од полицијата, па удрил во столб
Го сокри лицето но не и тангата: За неа велат дека е кралица на голотијата
„ГО МОЛАМ БОГ ДА НАЈДЕ СИЛА“ Радош Бајиќ емотивно за здравствената состојба на Жарко Лушевиќ – Актерот НИКОГАШ ПОИСКРЕН
Ким Кардашијан: „Се мачам како самохрана мајка, многу ми е тешко“

Ким не го оправдува изневерувањето на нејзината сестра, но верува дека тој ги покажал своите добри страни и е многу добар пријател.

Кога ме виде како се мачам, ми помогна со децата. Тоа никогаш нема да го заборавам и нема начин како да му се оддолжам – заклучи Ким.

Да потсетиме дека Ким Кардашијан и раперот Канје Вест (46) беа заедно од 2014 до 2022 година, а тој сега е со Австралијката Бјанка Ценсори.

Моментално децата се со Ким, додека Канје го поминува времето со новата партнерка, наводно неговата сопруга.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK