Немања Топлица и Беца Фантастик минатата година го претставија спотот за песната „Седеф“. Интересно е што во тоа видео се појавува актуелната водителка на „Пинк“ Ана Радуловиќ.

Дури и во некои сцени девојката е речиси гола во тој спот, но госпоѓата која е гола тогаш не го покажа своето лице, па многумина помислија дека таа е всушност актуелната водителка на „Елита“.

Српската водителка гола во спотот на колегата на нејзиниот маж? Нема што да му пречи на маж ми!

Дури и во коментарите под видеото многумина мислеа дека тоа е Ана. Радуловиќ еднаш ги коментираше тие сцени и како реагирал нејзиниот сопруг Мирче Радуловиќ кога го гледал ова видео.

Абас: Депортацијата на Палестинците од Газа ќе биде втора Накба
Дипломатот Мачеј и Македонката Хана се хероите што помогнаа во излекување на македонските државјани од Израел
Српската водителка БЕЗ ОБЛЕКА во спотот на колегата на нејзиниот маж? Нема што да му пречи на маж ми!
ПО ЛУВР ЕВАКУИРАН И ВЕРСАЈ! ТЕНЗИЈАТА ВО ФРАНЦИЈА НЕ СТИВНУВА: Нова дојава за бомба и таму
ВОЈНА НА БЛИСКИОТ ИСТОК Голем воздушен напад на Појасот Газа! Нетанјаху со борци на терен – копнена операција е подготвена! (ФОТО/ВИДЕО)
Поранешниот советник на Зеленски најавува мрачни денови за Украина: Нѐ очекуваат солзи, крв и пот – Киев ја води земјата до катастрофа!
САД: Северна Кореја испорача повеќе од 1.000 контејнери со воена опрема на Русија
Црвенковски: Земјите од Западен Балкан да побараат од ЕУ постепена интеграција и пред полноправното членство
У19: Македонската репрезентација поразена од фаворитот Германија

– Па, нема што да му пречи, бидејќи не ги снимив тие шокантни сцени. Мојот дел е да се справам преку компјутерот и да им ја уништам секоја ситуација. Во спротивно, Мирче немаше да ми дозволи да снимам таква сцена, а ни јас немаше да се согласам – изјави тогаш Ана за Еспресо.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK