Меган Маркл сподели дека нејзиното име е Рејчел, исто како и името на ликот што го глумеше во серијата Suits.

Новинарката случајно ја нарече Меган Маркл со вистинското име: „Никој никогаш не ме нарекол така“ 

На социјалните мрежи се прошири видео во кое новинарката случајно и се обраќа на Меган со Рејчел, а војвотката од Сасекс одговори дека всушност не греши.

ВЧУДОВИДУВАЧКИ: Се преселил во куќа која некогаш била црква – Пронашол тајна соба, а во неа клуч и јаже
Клучен момент: Научниците дошле до важни информации за човечкиот мозок
Вирусите демнат: Три вида чај можат да помогнат во зајакнувањето на вашиот имунитет
Груевски сѐ уште е кошмар во СДСМ: Ќе го апселе ако се врати во Македонија
Новинарката случајно ја нарече Меган Маркл со вистинското име: „Никој никогаш не ме нарекол така“ 
Чудо со икона на Господ Исус Христос во целосно опожарена викендица во Македонија
СЕ ПОДГОТВУВАА СО МЕСЕЦИ, ЌЕ ИМА ПЕКОЛ ВО ГАЗА: Поранешниот шеф на ЦИА ги предупреди Израелците – Еве што ги чека во опколениот град
Дневен хороскоп за 15 октомври 2023 година
Од утре температурите паѓаат за повеќе од десет степени!

“Моето прво име во реалниот живот е Рејчел. Никој никогаш не ме викаше така, но моите родители ме именуваа Рејчел Меган Маркл. Имав проблеми поради тоа со сите правни документи. Ти всушност ме викаше со моето име”, сподели Меган.

Новинарката тогаш и кажа дека не знае за тоа.

Инаку, серијата Suits која ја прослави Меган Маркл повторно стана популарна откако пристигна на Нетфликс. Поради ова, наводно се работи на нов спин-оф.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK