Познатиот актер Вил Смит вели дека „бомбите“ за вистината, или мемоарите на Џејда Пинкет Смит, некако го разбудиле и го натерале да сфати дека неговата отуѓена сопруга е поотпорна, попаметна и посочувствителна отколку што мислел.

Актерот во е-пошта призна дека развил „емоционално слепило“ за нејзините скриени нијанси откако Џејда Пинкет Смит му откри на светот дека парот живее целосно одвоени животи од 2016 година.

ВИЛ СМИТ КОНЕЧНО СЕ ОГЛАСИ ОКОЛУ ДРАМАТА ЗА НЕГОВИОТ БРАК

Бензините и дизелот со нови цени од полноќ
Доаѓа нов тест за рано откривање на рак на дебелото црево
ДРЖАВНИ ПРИВИЛЕГИИ: Во ресторанот во Владата, чорба за 60 денари, свинска вешалица за 130
Путин ги претстави условите за мировни преговори со Украина
Арсовска: ЌЕ ИМА КРИВИЧНИ ПРИЈАВИ ЗА ТИЕ ШТО СЕАТ СТРАВ ЗА ЈСП – Ова ги помина сите граници
ВИЛ СМИТ КОНЕЧНО СЕ ОГЛАСИ ОКОЛУ ДРАМАТА ЗА НЕГОВИОТ БРАК | ЕМОТИВНО СЛЕП СУМ БИЛ
ШПАНСКИ ФУДБАЛЕР МЕТА НА ПОТСМЕВ ШИРУМ СВЕТОТ – Погледнете што направи на натпреварот против Норвешка
100.000 евра за една вечер НАЈУБАВАТА ФУДБАЛЕРКА ВО СВЕТОТ ДОБИЛА НЕМОРАЛНА ПОНУДА ОД СВЕТСКА ЅВЕЗДА
КАКО ПИЕТЕ ВОДА: ОВОЈ МЕТОД се тврди дека СПРЕЧУВА многу болести

Високопрофилната холивудска двојка се венчаше во 1997 година и има две деца, а во минатото се зборуваше за разделба и брачните проблеми, но Џејда Пинкет Смит во интервју откри како парот во суштина се развел без документи.

New York Times пишува дека нејзините новите мемоари на Џејда Пинкет Смит некако го разбудиле Вил Смит.

Вил Смит во е-пошта до медиумите напишал:

„Кога сте со некого повеќе од половина од вашиот живот, настанува еден вид емоционално слепило и лесно можете да ја изгубите чувствителноста на неговите скриени нијанси и суптилни убавини“.

Мемоарите на Џејда Пинкет Смит излегуваат следната недела, а многумина тврдат дека ова откривање на вистината им наштетило на Вил и Џејда, како и на нивната репутација во Холивуд.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK