Најпопуларната фудбалерка на светот откри дека добила шокантна понуда од еден фудбалер.

Многу љубители на овој спорт веруваат дека Алиша Леман е и најубавата и најатрактивната фудбалерка. Таа е исклучително популарна на социјалните мрежи, со над 15,5 милиони следбеници само на Инстаграм.

100.000 евра за една вечер НАЈУБАВАТА ФУДБАЛЕРКА ВО СВЕТОТ ДОБИЛА НЕМОРАЛНА ПОНУДА ОД СВЕТСКА ЅВЕЗДА

Алиша Леман
Покрај тоа што редовно објавува моменти од тренинзите и натпреварите, на нејзиниот профил може да се најдат и многу поинакви објави односно во провокативни изданија.

Неодамна таа откри дека добила неморална понуда од фудбалер, кого не сакаше да го именува јавно.

100.000 евра за една вечер НАЈУБАВАТА ФУДБАЛЕРКА ВО СВЕТОТ ДОБИЛА НЕМОРАЛНА ПОНУДА ОД СВЕТСКА ЅВЕЗДА
КАКО ПИЕТЕ ВОДА: ОВОЈ МЕТОД се тврди дека СПРЕЧУВА многу болести
ПОЧИНА ЕДНА ОД НАЈУБАВИТЕ ЖЕНИ ВО СВЕТОТ – Убавицата ја загуби битката со злобната болест која погодува се повеќе жени
ОВАА ХРАНА НИКОГАШ НЕ ЈАДЕТЕ ЈА ПРЕД СПИЕЊЕ – Нутриционист открива кои намирници се најголемите непријатели на добриот сон
СКАНДАЛОЗНО ОДНЕСУВАЊЕ Репрезентативецот на Франција се смешкаше за време на минута молк
ТРАГЕДИЈА НА НАТПРЕВАР: Играч починал на терен! Добил удар кој предизвика срцев удар
ФЕДЕРЕР НЕ МОЖЕ ДА ГО ГЛЕДА ФИНАЛЕТО НА ВИМБЛДОН: Следеше два гема, еве зошто престана
Кејт Мидлтон ОВА ГО ПИЕ СЕКОЕ УТРО: Волшебниот пијалок кој дава енергија, детоксицира и слабее
Лавров в среда ќе ја посети Северна Кореја

„Бев во Мајами, моето омилено место. Се сретнав со пријатели во еден клуб таму. Пораката беше од некој многу познат. Се запознавме порано, но не лично. Бевме на ист настан“, опиша Алиша Леман која ја откри содржината на пораката што прво ја добила, а потоа и нејзиниот телохранител: „Ќе и платам на Алиша Леман 100.000 евра да преноќи со мене“.

Репрезентативката на Швајцарија не ни помислила на тоа.

„Нема шанси! Секако дека не одговорив, лудо беше“, изјавила фудбалерката на подкастот на раперката Ширин Дејвид.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK