Хрватскиот голман Борна Буљан не го привлекува вниманието на јавноста поради неговите вештини на фудбалскиот терен, туку поради жената која го родила.

“ИСЛАМСКИОТ ТЕРОРИЗАМ СЕ ВРАЌА!“ – Емануел Макрон со драматична изјава и предупредување: “Сите имаме причина за страв, сите ние сме ранливи земји“
Југословенскиот актер доби дете на 92 години – Неговото дете го родила 56 години помлада жена: Не обрнувавме внимание
Генералниот директор на „Алкалоид“ панелист на „Трансформација 28“ во организација на „Црвен крст“
КРУНИСАНА Е ЗА МИС УНИВЕРЗУМ, ИМА 47 ГОДИНИ И Е МАЈКА НА ПОЗНАТ ФУДБАЛЕР – НЕЈЗИНИТЕ ОБЈАВИ СЕ ВИСТИНСКА ПРОВОКАЦИЈА
СЕ ЗГОЛЕМУВА ЛИСТАТА НА ОСЛОБОДЕНИ ОД ПРОГОН | Застарува и „Продуцент“, Талевска и Димовски нема да одговараат
ОБЛИКОТ НА ЖЕНСКИТЕ ГРАДИ КАЖУВА МНОГУ ЗА НИВНАТА СПОСОБНОСТ ВО КРЕВЕТ
Маж ми има чудно барања за моето породување! Му реков дека не го сакам тоа, но тој е упорен: Размислувам да не го пуштам во сала! (фото)
Макрон од Тирана: Вие сте во центарот на Европа, Франција поддржува проширување
Никогаш не сум била на неговиот гроб! Менаџерката на Тоше Проески – „Времето не ги лечи раните“

Мајката на голманот на Хајдук Сплит, Рената Ловренчевиќ Буљан е многу активна на социјалните мрежи и ништо не ја спречува да покаже дека и во поодминати години е сосема привлечна како кога тинејџерка.

Таа работи како фитнес инструкторка, па на нејзиниот профил на социјалната мрежа Инстаграм кој има над сто илјади следбеници може да се најдат различни видеа од тренинзи, но и од одмори и разни други активности, а објавите можете да ги погледнете подолу.

КРУНИСАНА Е ЗА МИС УНИВЕРЗУМ, ИМА 47 ГОДИНИ И Е МАЈКА НА ПОЗНАТ ФУДБАЛЕР – НЕЈЗИНИТЕ ОБЈАВИ СЕ ВИСТИНСКА ПРОВОКАЦИЈА

Како што пишуваат хрватските медиуми, таа во 2000 година била крунисана за Мис „Универзум“, а нејзината убавина не е променета и по повеќе од две децении.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK