Веста дека Софија Вергара и Џо Манганело се разведуваат по осум години брак го изненади целиот свет, а оваа одлука и беше соопштена на јавноста преку официјално соопштение.

„Ние ја донесовме тешката одлука да се разведеме. Како двајца луѓе кои многу се сакаат и се грижат еден за друг, љубезно ве молиме да ја почитувате нашата приватност во овој момент додека се движиме во оваа нова фаза од нашиот живот.

Не престануваат шпекулациите за нивниот развод, а според извори за странските медиуми не се работи за измама туку за различен начин на живот.

Демаскирани: Откриена причината за разводот на Софија Вергара и Џо Манганиели
Седум знаци и симптоми кои не треба да се игнорираат
Три вкусни грицки во кои се колнат најдолговечните луѓе
ЏО БАЈДЕН ГО НАПРАВИ ПРВИОТ ГОЛЕМ ПОТЕГ ВО ИЗРАЕЛ – Границата се отвара, хуманитарна помош за Појасот Газа ќе има
БЕЗБЕДНОСНИТЕ СЛУЖБИ ВО ЕВРОПА АЛАРМИРААТ – Заканата од ИСИС повторно расте на високо ниво: “Ова е многу сериозно…“
ДАЛИ ОВА Е ТАЈНОТО ОРУЖЈЕ НА ИЗРАЕЛ !? Овие зборови на Џо Бајден за време на посетата на Тел Авив кажуваат многу
(Фото) Пратениците на Левица остварија официјална средба со кинескиот амбасадор во Македонија
Поранешниот Твитер повеќе не е бесплатен, дознајте кој ќе плати за него и во кои случаи
Шведското знаме е спуштено на половина копје во седиштето на ФИФА во чест на жртвите од пукањето во Белгија

Имено, изворите тврдат дека Џо е несериозен, и дека сака да се забавува и да поминува време со своите пријатели.

„Џо е големо дете – сака да игра Dungeons & Dragons, сака видео игри, филмови со суперхерои, стрипови, да оди на концерти, тој е голем фан на НФЛ. Тој брка забава“, открил изворот, а потоа додал:

„Тој секогаш сака да биде надвор и само добро да се забавува. И тогаш, кога е време за сериозност и кога е време за работа, тој се врти на тој дел од себе, но секогаш е подготвен да го живее животот во потполност и да излезе и само да се забавува и забавува“.

Откако романсата избледе, парот сфати дека не може да се разбере и донесе одлука да се разделат.

„Потоа, малку по малку, престанаа да сакаат да бидат заедно и престанаа да се дружат. Нивните ставови за се беа сосема различни, а такво нешто е крајно исцрпувачко за врска“, објаснил изворот.

„Сега кога веќе не се заедно, полесно им е. Романтичниот дел од нивната врска е завршен. Се одвоија од нешто што можеше да биде многу добро“, пишува Bright Side.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK