-Снимена е песна за филмот за Џеј! Фута, Марина и јас во нова песна. Нова песна, стари чувства! Едвај чекам да ја слушнете „За крај“, напиша Цеца.

Да потсетиме, филмот за Џеј се снимаше на локација во Белград и во Панчево.

Во оваа филмска адаптација Џеј ќе биде прикажан како наратор на филмот. Улогите им беа доделени на истакнати актери.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK