Елон Маск се исмева со Википедија им понуди милијарда долари на „Wikipedia“ да си го сменат името во „Dickipedia“ во интерес на нивната точност.

Елон Маск им нуди милијарда долари на „Wikipedia“ да си го сменат името во „Dickipedia“

Позната порно-ѕвезда открива некои од најшокантните тајни од нејзината индустрија: “Кога ќе слушнете колку долго имав односи…“
Елон Маск им нуди милијарда долари на „Wikipedia“ да си го сменат името во „Dickipedia“
ДО 2050 ГОДИНА ПОВЕЌЕ ОД 800 МИЛИОНИ ЛУЃЕ ЌЕ ЗАБОЛАТ ОД ОВАА БОЛЕСТ
Во израелските напади на Газа од 7. октомври досега загинаа 4.651 лице
УНИЦЕФ ПРЕДУПРЕДУВА: Болниците во Газа остануваат без гориво, животите на 120 новороденчиња се во опасност
Најмалку 28 лица загинаа при превртување на брод на реката Конго
ОБЈАВЕНО ИТНО ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ ОД ВРВОТ НА САД – “Постои голема опасност од напад на американските сили!“
ХАМАС ИМАЛ ВО ПЛАН ДА ИСКОРИСТИ МНОГУ ОПАСНО ОРУЖЈЕ – Израелците пронајдоа ужасен детал на тело на еден од убиените терористи
ТИНЕЈЏЕР ОД СРБИЈА ГОНЕТ ОД ГЕРМАНСКАТА ПОЛИЦИЈА КАКО ВО АКЦИОНЕН ФИЛМ – Полицијата го бркала, а кога виделе каде се крие, не можеле да им поверуваат на очите
ОВА СЕ НЕМА СЛУЧЕНО 16 ГОДИНИ – Тектонски земјотрес на светските берзи

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK