ВЕРГАРА е фотографирана на средба со маж за кого Page Six дознава дека е ортопедскиот хирург Џастин Салиман.

51-годишната актерка и докторот се фотографирани како се упатуваат на вечера во Беверли Хилс, Калифорнија, во близина на местото каде што Ким Кардашијан го прослави својот 43-ти роденден. Меѓутоа, актерката не била на списокот на гости на роденденската забава, туку случајно се нашла во близина.

Софиа Вергара го преболе разводот ВИДЕНА СО НОВ ПАРТНЕР ВО ЈАВНОСТ

За состанокот со докторот, Вергара носеше црн корсет од тантела, панталони и штикли.

ОВА СЕ НЕМА СЛУЧЕНО 16 ГОДИНИ – Тектонски земјотрес на светските берзи
Софиа Вергара го преболе разводот ВИДЕНА СО НОВ ПАРТНЕР ВО ЈАВНОСТ
ХЕЗБОЛАХ ИГРА МНОГУ, МНОГУ ОПАСНА ИГРА: Израелската армија објави оперативен извештај од границата со Либан
ТАЈНАТА СЛУЖБА НА МАКРОН ИСТРАЖИЛА: Палестинска ракета со 5 килограми експлозив е најверојатната причина за масакрот во болницата во Газа
Како за 12 минути да го зготвите најсочниот, а воедно и најкрцкавиот компир
Идеја за појадок: Проја со ајвар
Растопен кромид: Рецепт за најдобриот и најмекиот гарнир за месо
Пронајден машки труп во водите на Вардар, утврден идентитетот
Кои автомобили ги возат мажите кои најчесто изневеруваат?

Џастин претходно беше во брак со актерката Бри Тарнер, позната по улогите во Грим и Грдата вистина. Тие поминаа десет години заедно и се разведоа во 2018. Имаат две деца.

Софија и Џо Манганиело во јули годинава објавија дека се разведуваат по седум години брак.

Софиа Вергара го преболе разводот ВИДЕНА СО НОВ ПАРТНЕР ВО ЈАВНОСТ

„Ја донесовме тешката одлука да се разведеме. Како две лица кои многу се сакаат и се грижат еден за друг, љубезно бараме да се почитува нашата приватност во овој момент додека поминуваме низ оваа нова фаза од нашиот живот“, рекоа тие во заедничка изјава за медиумите.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK