Пејачката Елена Ристеска била натепана во ноќниот клуб “Интермецо”. Засега типот на повредите не е познат, а се се случувало два часа по полноќ.

Неофицјално, пејачката била удрена со тврд предмет.

15 години бил на боледување а потоа ја тужел компанијата! Земал голема плата иако не работел, а се жалел дека не му ја зголемиле платата
ПОЧИНА НИКОЛА МАТЛИЕВСКИ – ПАШАТА
Нападот на Газа мора да почека! Поранешен функционер на Мосад предупредува – Хамас ги слуша само овие три земји
Денис Шмигал: Украина ја доби деветтата транша од 1,5 милијарди евра од ЕУ
Елена Ристеска вчера вечер натепана во ноќен клуб во Скопје
(фото/видео) Претреси во Скопје, пронајдена илегална лабораторија за марихуана, приведени четири лица
Заговорот за труење руски пилоти со виски и торта пропадна во последен момент
Русија на нозе! Експлодираше авион со мистериозен товар! Изворите известуваат: Ова е голема катастрофа!
Николоски ја потврди коалицијата! НЕ СДСМ, ТУКУ ДУИ Е ГЛАВЕН ПРОТИВНИК НА ВМРО-ДПМНЕ!
ТЕНЗИЈА МЕЃУ КИНА И ФИЛИПИНИ: Меѓусебни обвинувања за судири на два брода во Јужното Кинеско Море

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK