Иван Маринковиќ ја коментираше врската помеѓу старлетата Станија Добројевиќ и Асмин Дурџиќ и изнесе шокантни тврдења.

Имено, Иван гостуваше во емисијата „Прашања на новинарите“ и ја коментираше врската на Анели, Станија и Асмин.

– Слушнав дека Станија добила паричен надомест за да биде со него, поточно 30 илјади евра. Еве едно едноставно прашање: Од што живее Станија? – праша Иван.

(фото/видео) Претреси во Скопје, пронајдена илегална лабораторија за марихуана, приведени четири лица
Заговорот за труење руски пилоти со виски и торта пропадна во последен момент
Русија на нозе! Експлодираше авион со мистериозен товар! Изворите известуваат: Ова е голема катастрофа!
Николоски ја потврди коалицијата! НЕ СДСМ, ТУКУ ДУИ Е ГЛАВЕН ПРОТИВНИК НА ВМРО-ДПМНЕ!
ТЕНЗИЈА МЕЃУ КИНА И ФИЛИПИНИ: Меѓусебни обвинувања за судири на два брода во Јужното Кинеско Море
МАКЕДОНСКА НАЦИОНАЛНА ПРОГРАМА од 1993 година. Читајте и учете!!
Македонија го одбележува 23 Октомври, Денот на македонската револуционерна борба
Нов тест на крвта може да открие рак на јајниците со голема точност
Скопје: Се топат 600 тони акумулаторски батерии, опасен отпад што ги труе граѓаните

– Па, таа има свој бизнис со козметика – додаде Дарко Танасијевиќ.

– Па, тоа е непристојна понуда според мене – рече Иван.

– Па, тој и’ купи лажни очила, да не зборуваме за тоа дека отишол во Мајами да пие кафе со неа, па не сме наивни – рече Иван.

Да потсетиме, Асмин Дурџиќ и Станија Добројевиќ со недели се главна тема во јавноста. Откако Станија го остави поради низата лаги и нелогичности што и’ ги кажа за врската со поранешната Анели Ахмиќ, Асмин неуморно работеше за да ја врати нејзината доверба.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK