Таа наполни 43 години, а никогаш не изгледала подобро.

Ким Кардашијан го прослави својот роденден во многу провокативно издание и по кој знае кој пат се најде во центарот на вниманието поради храброто издание кое ја остави без зборови.

По скандалозната средба во Пекинг со Владимир Путин, од Москва пристигнува уште една бомба: “Дали сте целосно слеп ?!“
Поскапуваат бензините и дизелот
Повеќе не личи на себе | Џенифер Анистон е на мета на гледачите затоа што мислат дека претерала со операциите
Калиопи воодушеви со својата енергија на концертот во Сараево: Во еден момент се симна од сцената и ја прегрна публиката
Фатена со колега кој штотуку се разведе, па објави дека е сингл: Социјалните мрежи горат
Навистина е готово: Не сакаат никаква врска со Русија
Ким Кардашијан за нејзиниот 43-ти роденден „пукаше” – само за храбрите
Стравот беше оправдан: Кина и Русија градат свој блок на нации за да се справат со Западот
Мечка нападна човек кај Македонски Брод
Институциите да не молчат, како директор на Лотарија потпишал договор со фирма каде дел е член на УО на Лотарија?
Се огласи Елена Ристеска по повод нападот врз неа во едно скопско кафуле

Најпознатата ријалити ѕвезда на сопствената прослава се појави во црвен сатенски фустан кој малку остава на фантазијата и ретко кој жени би се осмелиле да го облечат. Сепак, Ким може да направи се, вклучително и да се појави пред гостите како роденденска девојка во ова предизвикувачко и оскудно издание.

Сатенскиот фустан на неа беше многу тесен и ги истакнуваше нејзините облини, а не и дозволуваше да носи долна облека.

Ким Кардашијан за нејзиниот 43-ти роденден „пукаше” – само за храбрите

Сето тоа е во врвки, како корсет, тесно и комплицирано за одење, а Ким како некој што наметнува модни стилови и има своја модна линија, избра заводлива боја која е во тренд оваа есен – црвената.

Сето тоа е во врвки, како корсет, тесно и комплицирано за одење, а Ким како некој што наметнува модни стилови и има своја модна линија, избра заводлива боја која е во тренд оваа есен – црвената.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK