Парис Хилтон им одговори на хејтерите кои на неодамна објавените фотографии го коментираа изгледот на нејзиниот син Феникс.

„Има некои болни луѓе на овој свет. Мојот ангел е совршено здрав. И да, секако дека бил на лекар, едноставно има голем мозок “, напиша таа на TikTok.

Мечка нападна човек кај Македонски Брод
Институциите да не молчат, како директор на Лотарија потпишал договор со фирма каде дел е член на УО на Лотарија?
Ги помести границите со „крпа“:На Ким Кардашијан за нејзиниот 43-ти роденден се “пукаше” – само за храбрите
Се огласи Елена Ристеска по повод нападот врз неа во едно скопско кафуле
Почнува вакцинацијата против сезонски грип, пристигнати 60 илјади дози четиритипни вакцини
МОЈОТ СИН Е ЗДРАВ, САМО ИМА ГОЛЕМ МОЗОК: Парис Хилтон се нафрли на СРАМНИТЕ коментари за нејзиното дете
Макрон изрази солидарност со Израел во борбата против тероризмот
Пет знаци ќе доживеат такви трансформации што нивните животи ќе се сменат до крајот на 2023 година
Обвинителствата: Услови како да се вработуваат во Пентагон, а земаат едвај минимална плата

Парис и нејзиниот сопруг Картер Реум добија син со помош на сурогат мајка . Ова е прво дете на Парис, додека нејзиниот сопруг Картер Реум веќе има ќерка (10) со ријалити ѕвездата Лаура Беличи. Момчето има девет месеци и неодамна првпат го посети Њујорк со својата мајка

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK