Џенифер Анистон стана мета на критики на многу гледачи на „The Morning Show“ кои сметаат дека претерала со пластичните операции.

“Ја гледам новата сезона на шоуто и не ми се верува што Џенифер и направи на лицето. Таа веќе не личи на себе”, “Изгледа многу чудно. Не можам повеќе да ја гледам и Некогаш ја сакав. Едно е да се дотеруваш, друго е целосно да се уништиш“, се дел од коментарите на социјалните мрежи.

По скандалозната средба во Пекинг со Владимир Путин, од Москва пристигнува уште една бомба: “Дали сте целосно слеп ?!“
Поскапуваат бензините и дизелот
Повеќе не личи на себе | Џенифер Анистон е на мета на гледачите затоа што мислат дека претерала со операциите
Калиопи воодушеви со својата енергија на концертот во Сараево: Во еден момент се симна од сцената и ја прегрна публиката
Фатена со колега кој штотуку се разведе, па објави дека е сингл: Социјалните мрежи горат
Навистина е готово: Не сакаат никаква врска со Русија
Ким Кардашијан за нејзиниот 43-ти роденден „пукаше” – само за храбрите
Стравот беше оправдан: Кина и Русија градат свој блок на нации за да се справат со Западот
Мечка нападна човек кај Македонски Брод

Хирургот Сем Ризк го даде своето мислење за The New York Post.

“Таа дефинитивно отишла под нож. Ги стегна образите и вратот, а вилицата. Нејзините очи исто така изгледаат затегнато”, рекол тој.

Додаде дека верува оти отишла и на блеропластика со која се отстранува вишокот кожа околу очите и дека многу жени во педесеттите се одлучуваат да ги направат овие зафати.

Анистон неодамна изјави дека го одржува својот младешки изглед следејќи четири правила.

„Пијам многу вода, се движам секој ден, јадам свежа храна и спијам колку што можам повеќе“, рече таа. Таа постојано ги негираше обвинувањата за пластична хирургија.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK