Убавата Хрватка Денис Гргиќ, деновиве ужива во Рим, а го посетила и Ватикан каде, судејќи според објавите на социјалните мрежи приредила вистинско шоу за минувачите.

Познатата академска сликарка Денис Гргиќ моментално ужива во Рим, од каде секојдневно споделува фотографии на својот профил на социјалната мрежа Инстаграм.

МЕДОТ И ЦИМЕТ СЕ ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА: ИМУНИТЕТОТ се зајакнува, а настинката исчезнува за еден час
ЗГОЛЕМЕН БРОЈ НА ИНФАРКТИ И МОЗОЧНИ УДАРИ! Кардиохирург: Едвај поминав низ чекалната од пациенти, ова го препорачувам
Американско разузнавање: Знаеме кој ја испука ракетата што ја предизвика експлозијата во Газа
Бектеши: Ќе бараме оштета од Бугарија и дополнителна поддршка од ЕУ за таксата за транспорт на руски гас доколку не бидат ослободени капацитетите на гасоводот
НАЈЗГОДНАТА БАБА ВО СВЕТОТ – Има 66 години, сите мислат дека нејзината внука и е сестра
Поранешен британски полицаец осуден на доживотен затвор за повеќе од 100 сексуални злосторства врз деца
ХРВАТКА ГО КРЕНА ФУСТАНОТ И НАПРАВИ ВИСТИНСКИ ХАОС ВО ВАТИКАН – Убавицата го украде погледот на сите минувачи
Македонија на 67-то место на најновата листа на Индексот за владеење на правото
БРЕДЛИ КУПЕР Е ‘МАГНЕТ’ ЗА СУПЕРМОДЕЛИ – Ирина Шајк не е среќна за новата врска на нејзиниот поранешен: “Таа е и помлада од мене…“

Таа не пропуштила прилика да го посети Ватикан, а таму приредила вистинско шоу на сред улица.

Денис Гргиќ се возела низ Ватикан со скутер, а носела ултра краток фустан кој во еден момент го подигнала и го покажала голиот заден дел, не грижејќи се за минувачите кои биле сведоци на таа необична глетка.

Нејзината објава на социјалната мрежа Инстаграм од Ватикан можете да ја погледнете ОВДЕ.

Денис Гргиќ често објавува свои провокативни фотографии на Инстаграм, а ја следат повеќе од 90.000 луѓе.

Поради сличноста со познатата холивудска убавица го доби прекарот „Хрватската Меган Фокс“, а во една прилика откри што мисли поради тоа што ја споредуваат со американската актерка.

„Сакам да бидам уникатна и да не се споредувам со никого, а споредбата со Меган Фокс дојде од тоа што луѓето понекогаш гледаат сличност и ми ја спомнуваат, и така стана интересно што личиме многу. Меган Фокс е успешна жена и тој аспект би можела да ми биде комплимент, но верувам дека и двете сме единствени, секоја на свој начин, и дека и двете имаме вредности кои ги носат нашите сопствена личност“, откри во една прилика Денис Гргиќ.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK