Една од најубавите жени во светот, Емили Ратајковски, е „уловена“ односно снимена во исклучително страсна размена на нежности со актерот и комичар Стефан Бак, а нивната романса беше откриена во вторникот на улиците на Париз.

„Благодарам брза помош“: Потресна снимка од две момчиња на носилки во Газа ја покажа траумата со кои се соочуваат палестинските деца
Дала 15.000 евра за операција на нејзиниот син, а потоа следувала голема измама
ВО АВИОНОТ НА ВИЗЕР ОД БЕЛГРАД ЗА БАЗЕЛ Пилотот соопштил дека има дојава за бомба!
Петровска го посрамоти Ковачки: Јавното обвинителство веќе води истрага за сексуални малтретирања во Армијата
Груевски објави скандал тежок над 100 МИЛИОНИ ЕВРА: Еве како ве крадат преку набавката на лекови од 2017 година навака
НЕТАНЈАХУ Цитира АПОКАЛИПТИЧЕН пасус од Стариот Завет: Ќе го исполниме пророштвото на Исаија!
Масакр во Америка;  Се бројат мртвите Пристигна предупредување: Не излегувајте 
НОВ НАПАД ВО УЧИЛИШТЕ! Момче (12) удрило наставничка во училишниот ходник, па избегало
Емили Ратајковски уловена како разменува страстни бакнежи на улиците на Париз со познат комичар

Инаку, 32-годишната манекенка беше во врска со Ерик Андре, диџејот Оразија Рисп и Хари Стајлс откако минатата година се раздели од сопругот Себастијан Бер МекКлард. Но, таа овој пати изгледаше прилично заљубено во 27-годишната француска ѕвезда додека се бакнуваа држејќи чаши вино. Новиот пар е забележан како се гледа во очи пред да се бакнат во врат, уживајќи во чаша вино и цигара на улица во Париз. Во исто време, Стефан Бак дрско ја зграпчи Емили Ратајковски за задниот дел.

@dailymail EXCLUSIVE: Emily Ratajkowski and Stéphane Bak showed passionate PDA, KISSING in the ‘City of Love’ #fyp #emilyratajkowski #stephanebak #paris #celebritycouple #rolance ♬ original sound – Daily Mail

За романтично излегување, манекенката се одлучила за кожна кабаница во комбинација со зелено свилено здолниште и чизми со шило. Таа ја облукувала косата во меки бранови и носела препознатлива шминка околу очите, во комбинација со кармин во боја на кожа.

Стефан Бак се прослави во 2012 година на само 16 години како најмладиот комичар во Франција благодарение на неговите ѕвездени стенд-ап настапи во малите париски клубови, вклучувајќи ги „Le Palace“ и „Théâtre Trévise“. Француско-конгоанската ѕвезда беше исфрлена од средно училиште во 2011 година, а подоцна беше одобрено од Министерството за социјални работи на Франција да почне да работи на само 14 години, што доведе до неговата комична кариера.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK